Daugkartinė apsauginė juoda lino kaukė

4.10 su PVM

Sudaryta iš 4 sluoksnių natūralaus marlės audinio (100% linas), kuris sumažina tikimybę užsikrėsti infekcija ir apsaugo šalia esančius žmones.

Medžiaga švelni, todėl nedirgina odos net po ilgesnio nešiojimo.

Kaukės yra reguliuojamos trikotažine juostele, kuri individualiai prisitaikys pagal veido dydį ir formą, taip užtikrindama maksimalią apsisaugojimo funkciją.

Turime

Sudaryta iš 4 sluoksnių natūralaus marlės audinio (100% linas), kuris sumažina tikimybę užsikrėsti infekcija ir apsaugo šalia esančius žmones. Medžiaga švelni, todėl nedirgina odos net po ilgesnio nešiojimo.

Kaukės yra reguliuojamos trikotažine juostele, kuri individualiai prisitaikys pagal veido dydį ir formą, taip užtikrindama maksimalią apsisaugojimo funkciją.

Garantuojamas ilgas naudojimas, gali būti skalbiama daug kartų aukštoje temperatūroje (80 – 100 C) bei lyginama.

Kaukės yra sterilizuojamos, prieš pakuojant, taip išlaikant sterilumą.

Naudojama medžiaga yra sertifikuota  OEKO-TEX sertifikatu. Tai aukščiausios kokybės linas, kurį leidžiama naudoti prie veido odos. Didelio tankumo audinys, sumažinantis pralaidumą. Medžiaga atspari skalbimui (ne mažiau 20 kartų, iki 95C temperatūroje). Puikiai išgarina sulaikytą iškvėptą drėgmę todėl itin patogi dėvėjimui. Nesukelia alergijos, nedirgina odos. Unikaliai sukurta forma puikiai priglunda ir taip mažina pralaidumą.

*Minimalus užsakymo kiekis: 5 vnt.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Daugkartinė apsauginė juoda lino kaukė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *