HEALTHY & HAPPY SKIN Rankų dezinfekanto su provitaminu B5 ir levandinų eteriniu aliejumi komplektas, 100 ml

8.70 su PVM

„Happy and healthy skin“ rankų dezinfekantas, pagamintas pagal Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamą formulę Nr. 1.

Komplektą sudaro 2 buteliukai po 50 ml: 

  • Rankų dezinfekantas su provitaminu B5 ir levandinų eteriniu aliejumi 1 vnt. (su purkštuku ir su kamšteliu)
  • Rankų dezinfekantas su provitaminu B5 ir levandinų eteriniu aliejumi 1 vnt. (su purkštuku ir su kamšteliu)

Šis lengvas ir kompaktiškas 50 ml buteliukas puikiai tiks laikyti savo automobilyje, rankinėje, kuprinėje ar net kišenėje!  Purkštukas leidžia ne tik patogiai dezinfekuoti rankas bet kur ir bet kada, bet ir efektyviau išnaudoti dezinfekcinį skystį – greitai išdžiūna, neišsilaisto, skleidžia malonų levandinų/apelsinų aromatą.

*Buteliukas su kamšteliu skirtas papildyti jau turimą HEALTHY AND HAPPY SKIN Rankų dezinfekantą su purkštuku (siūloma tiesiog persukti purkštuką).

Turime

„Healthy and Happy skin“ dezinfekcinis skystis rankoms pagamintas pagal PSO rekomenduojamą formulę Nr. 1, 50 ml.

Dezinfekcinis skystis rankoms pagamintas pagal Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomenduojamą formulę Nr. 1. Šia formule pagamintas dezinfekcinis skystis rankoms naudojamas tiksliai pagal naudojimo instrukciją – efektyvi priemonė prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso ir SARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas.

Naudojant paprastą dezinfekcinį skystį rankos labai greitai įsijautrina: parausta, suskirsta, jas peršti. Tad natūralu, kad motyvacija dezinfekuoti rankas mažėja, tačiau rizika užsikrėsti virusu gerokai išauga.

Mūsų rankų dezinfekantas ne tik efektyviai kovoja su apvalkaliniais virusais, bet ir saugo Jūsų rankų odą.  D-pantenolis ir augalinis glicerinas minkština, drėkina, ramina sudirgimus bei neutralizuoja etilo alkoholio sausinamąjį poveikį. Mūsų dezinfekcinio skysčio naudojimas nesukelia jokio diskomforto Jūsų odai. 

Eteriniai aliejai esantys sudėtyje teigiamai veikia mūsų emocijas, o ypač šiuo sunkiu laikotarpiu- svarbi kiekviena džiuginanti, šypseną kelianti smulkmena. Apelsinų eterinis aliejus yra laikomas “suskystinta saulės šviesa”, na o levandinų eterinis aliejus – seniai žinomas dėl emocijas balansuojančių savybių.

Naudojimas: užpurškite dezinfekcinio skysčio ant delnų, padenkite visą rankų paviršių ir trinkite rankas, kol nudžius.

Sudėtis: etanolis >75 %, d-pantenolis, glicerinas, vanduo, vandenilio peroksidas, eteriniai aliejai.  

Ingredientai tausojantys Jūsų odą – D-pantenolis ir augalinis glicerinas minkština, drėkina, ramina sudirgimus bei neutralizuoja etilo alkoholio sausinamąjį poveikį.

D-pantenolis tonizuoja odą, apsaugo nuo uždegimų, drėkina, suteikia odai minkštumo ir stangrumo. Tai stiprus stimuliatorius veikiantis epidermio ir tikrosios odos ląstelių augimą ir atsinaujinimą. D-pantenolis prasiskverbia į gilius odos sluoksnius. Organizme D-pantenolis virsta vitaminu B5 – būtinu sveikai odai.

Glicerinas drėkina odą, užtikrina normalų ląstelių atsinaujinimą ir stiprina apsauginį odos barjerą.

Apelsinas – džiugesio, geros nuotaikos ir saulės šviesos eterinis aliejus. Jis nuveja liūdesį, kylantį nerimą, ramina ir balansuoja. Kvapas šiltas ir nuotaikingas, primena lupamo apelsino aromatą, nes būtent iš jo žievelių šis eterinis aliejus ir spaudžiamas. 

Levandinų eterinis aliejus pasižymi raminančiu, antispazminiu, atpalaiduojamuoju, emocijas balansuojančiu poveikiu. Jis yra vienas geriausių priešuždegiminių eterinių aliejų, turi regeneruojamųjų savybių, teigiamai veikia odos būklę. Kvapas panašus į levandų, tik šiek tiek kampariškesnis, aštresnis. 

Laikymas: laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių.

Talpyklą laikyti sandariai uždarytą.

Gamintojas: UAB “Idea grandis”

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “HEALTHY & HAPPY SKIN Rankų dezinfekanto su provitaminu B5 ir levandinų eteriniu aliejumi komplektas, 100 ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *